Maxsimus Personal AG
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

15 Tapeciarzy

  • Data publikacji:
  • 14-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Szwajcaria, St. Gallen
  • Wynagrodzenie:
  • od 18000-24000 brutto miesięcznie

Nr. Referencyjny: 17148
Data rozpoczecia: Od zaraz
Stosunek pracy: Długoterminowy/100%
Miejsce pracy: St. Gallen
Wykształcenie/profil: Ukończona szkoła Zawodowa lub kilkuletnie doświadczenie

Twój profil:

  • Dokładne i nie zalezne metody pracy,
  • Rzetelna i sumienna praca,
  • Dobra praca zespołowa,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Własny samochód,
  • Prawo jazdy kat.B,

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie placu budowy,
  • Obróbka wstępna scian,
  • Usuwanie starych farb i/lub tapet,
  • Profesjonalne tapetowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • Co tygodniowe zaliczki,
  • Zakwaterowanie ( płatne dodatkowo przez pracownika )
  • Ubezpieczenie

Jeśli czujesz że sprawdzisz się na w/w stanowisku, nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV w języku niemieckim lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +41 58 700 30 30.  Jesteśmy do Twojej dyspozyji od 08:00-12:00, 13:30-17:00 od poniedziałku do piątku.