ABC Work

2 PANI DO SPRZĄTANIA - HOLANDIA

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Holandia - Helmond

Oferujemy:

•       Atrakcyjne wynagrodzenie: 10 Euro netto/godzina

Godziny pracy od 6 do 14; Raz na 4 tygodnie praca od 14 do 22:30 + czasami w sobote

•       możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

•       zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony

•       stała opieka polskiego koordynatora

•       pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•       indywidualnie ustalany termin wyjazdu

•       ubezpieczenie zdrowotne

•       liczba godzin zagwarantowana w umowie

•       terminowo wypłacane wynagrodzenie

•       dobre warunki pracy, miła atmosfera

•       indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•       Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

•       Język angielski jest preferowany, ale nie konieczny

•       Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

•       Prawo jazdy i własny samochód

•       Odpowiedzialność i dokładność

•       Motywacja do pracy