Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Firma Sidrom Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

229. Monter konstrukcji stalowych Francja, Paryż

  • Data publikacji:
  • 12-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Paryż
  • Stanowisko:
  • Monter

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: okolice Paryża - Francja

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem,
  • mile widziana umiejętność spawania elektrodą,
  • mile widziana umiejętność cięcia palnikiem,
  • mile widziana umiejętność pracy na zwyżkach.
  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż konstrukcji stalowych - hale 10-15m typu Auchan, tesco, makro
  OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę,
  • 1700 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo,
  • dodatkowo płatne nadgodziny,
  • zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

Prosimy o załączenie klauzuli:

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Ul. Zielona 11
28-100 Busko — Zdrój
kom: 882 136 687
rekrutacja@sidrom.net
www.sidrom.net