Derksen Polska

Account Manager

  • Data publikacji:
  • 19-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Ruda Śląska

Derksen Polska Sp. z o.o. - certyfikowana Agencja Zatrudnienia i Doradztwa personalnego
(nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta (branża IT, Marketing) kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Obowiązki:
- Pozyskiwanie nowych oraz obsługa stałych Klientów w zakresie doradztwa, sprzedaży stron www i sklepów internetowych
- Przygotowywanie ofert
- Negocjowanie warunków współpracy

Wymagania:
- Doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziana branża IT oraz marketing)
- Wysokie umiejętności komunikacji
- Samodzielność w realizacji zadań
- Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
- Znajomość Google AdWords, Facebook Ads, E-mail marketing
- Znajomość systemów CMS

Oferujemy:
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B
- Rozwój oraz doskonalenie umiejętności zawodowych (udział w interesujących projektach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe)
- Realizację własnych pomysłów
- Dogodną lokalizację (niedaleko autostrada A4 i DTŚ)

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres praca@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 513 028 724.