ManpowerGroup Sp. z o.o.

Administration Specialist/ Receptionist

  • Data publikacji:
  • 14-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Numer ref. ASR/001/ABO

Zadania:

• Współpraca z dostawcami
• Obsługa sal konferencyjnych (rezerwacje sal i sprzętów, organizowanie konferencji i spotkań)
• Obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej
• Zarządzanie miejscami parkingowymi
• Koordynacja międzynarodowych i krajowych podróży służbowych
• Współpraca z biurem podróży, lokalnymi hotelami i liniami lotniczymi
• Wsparcie różnych działów firmy w czynnościach administracyjnych
• Przyjmowanie gości zgodnie z wizerunkiem, misją, wizją firmy
• Obsługa centrali telefonicznej oraz Outlooka

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie średnie
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację B2 - C1
• Wysoka kultura osobista
• Zdolności interpersonalne
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Odpowiedzialność
• Dokładność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu
• Miła atmosfera i środowisko pracy
• Praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Praca z dostępem do wielu zniżek (pizza, teatr, i wiele innych)
• Benefity: opieka medyczna, Multisport na preferencyjnych warunkach

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej