Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Administrator Aplikacji, Bielsk Podlaski

Administrator Aplikacji

Data publikacji:
11.1.2019
Miejsce Pracy:
Bielsk Podlaski
Branża:
Informatyka / IT

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim.

Zatrudniamy ponad 1200 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Oferujemy:

-       Atrakcyjne wynagrodzenie

-       Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

-       Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

-       Możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów

-       Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

-       Świadczenia pracownicze: Karta Multisport, karty rabatowe na zakupy w sieci Arhelan,  bony świąteczne z ZFŚS, ubezpieczenie na życie

-       transport z Białegostoku do Bielska Podlaskiego

Zadania i obowiązki:

-         administracja serwerami aplikacyjnymi i serwerami WWW w zakresie instalacji, konfiguracji, utrzymania

-         automatyzacja zarządzania serwerami

-         tworzenie i utrzymywanie skryptów

-         rozwiązywanie i analiza problemów oraz dostarczanie rozwiązań strukturalnych, obsługa incydentów

-         monitoring aplikacji

-         współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji

-         uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań

Oczekiwania:

-       wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź pokrewne

-       znajomość infrastruktury IT, doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu serwerami Linux

-       znajomość konfiguracji serwerów webowych Apache, IIS

-       podstawowa znajomość Active Directory oraz środowisk serwerowych Windows 2012/2016

-       znajomość aplikacji webowych działających w połączeniu z bazami danych.

-       podstawowa znajomość języków C#, T-SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)

-       ogólna znajomość ASP.NET

-       znajomość PowerShell

-       znajomość języków programowania: Java, Perl, Python oraz umiejętność tworzenia skryptów Shell/BASH będzie dużym atutem

-       umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

-       znajomość języka polskiego (stopień komunikatywny)