Cpl Jobs

Administrator ds. wsparcia klienta z językiem niderlandzkim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bieżący kontakt z klientami w formie mailowej;
  • Dostarczanie klientom niezbędnych informacji związanych z ich zapytaniami;
  • Ogólne zadania adminisstracyjne.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i swobodnej komunikacji w tym języku.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Program kafeteryjny: bilety do kina, imprezy integracyjne.
  • Uznaniowy system premiowy – premia roczna.
  • Kursy językowe.
  • Wsparcie Twoich pasji do sportu w ramach lokalnej grupy czy współfinansowania karty Multisport.