SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

Administrator Systemów

  • Data publikacji:
  • 28-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Zakres obowiązków:

◾ Zarządzanie systemami Linux w środowisku Enterprise

◾ Zarządzanie środowiskiem wirtualnym Vmware, macierzami dyskowymi oraz siecią SAN, serwerami Intel

◾ Identyfikacja i rozwiązywanie problemów programowych i sprzętowych

◾ Analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian

Wymagania:

◾ Doświadczeniu w utrzymaniu i administracji storage/SAN, VMware i Linux lub Windows

 ◾ Znajomości zasad licencjonowania w/w rozwiązań,

◾ Doświadczeniu w koordynacji/prowadzeniu projektów infrastrukturalnych IT

Mile widziane:

◾ Doświadczenie w zarządzaniu lub projektowaniu rozwiązań opartych o technologie chmurowe (szczególnie Azure) – mile widziane.

Oferujemy:

◾ Forma współpracy B2B
◾ Realną możliwość rozwoju, dzięki uczestnictwu w pracach projektowych i utrzymaniowych realizowanych w bardzo zaawansowanych technologicznie, złożonych i rozbudowanych infrastrukturalnie środowiskach IT
◾ Pracę w firmie, która planuje dynamiczny rozwój swoich środowisk IT w oparciu o cloud services