FABRYKI MEBLI

Administrator systemów IT- Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 28-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka/Praca hybrydowa
  • Stanowisko:
  • Informatyk

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Administrator systemów IT - system hybrydowy

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować:

Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień związanych z administracją farmy serwerów

Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach

Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi systemami IT

Praca w systemie hybrydowym

Twoje zadania:

Monitorowanie funkcjonowania serwerów w całym przedsiębiorstwie oraz bieżące rozwiązywanie problemów

Administracja systemami Windows 2016 / 2019 (Active Directory, DHCP, DNS, NPS)

Administracja siecią LAN Przedsiębiorstwa (przełączniki typu Cisco)

Administracja siecią bezprzewodową

Administracja macierzami FC

Administracja systemem backup

Administracja serwerem NAC

Opracowywanie i wdrażanie procedur bezpieczeństwa obsługi systemów informatycznych oraz programów komputerowych dla ich użytkowników

Analizowanie systemów informatycznych pod kątem ich użyteczności, bezpieczeństwa danych i poprawności funkcjonowania

Twój profil:

Ogólna znajomość rozwiązań Data Center

Wykształcenie wyższe wyższe (preferowany kierunek to informatyka)

Praktyczne doświadczenie w rozwiazywaniu problemów zagrażających wysokiej dostępności infrastruktury IT

Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną (min. B1)

Terminowe wykonywanie powierzonych czynności

KORZYŚCI:

Możliwość pracy w trybie hybrydowym

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Płatny program poleceń pracowniczych

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=79762a50b9ba448cbd679f203bad9388