Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy AGENT DS NIERUCHOMOŚCI, Warszawa

PRO-POWER-TECH Wojciech Wójcik
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

AGENT DS NIERUCHOMOŚCI

Data publikacji:
15.11.2017
Miejsce:
Warszawa
Kategoria:
Nieruchomości

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje obecnie osób na stanowisko AGENT DS NIERUCHOMOŚCI.

Zakres obowiązków :

- pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż/wynajem

- prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom

- finalizacja transakcji

Oferujemy :

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników (wyższe
niż w dużych agencjach sieciowych)

- szkolenia, dostęp do niezbędnego oprogramowania i dokumentacji, telefon komórkowy itp.

- elastyczny czas pracy, praca zdalna

- możliwa własna działalność

Wymagania :

- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie cv na adres :

info@propowertech.pl

z dopiskiem AGENT NIERUCHOMOŚCI
Miejsce: Warszawa, mazowieckie

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń