Analityk Biznesowy

Data publikacji:
14.2.2020
Miejsce Pracy:
Katowice
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Informatyk

ANALITYK BIZNESOWY

Katowice

Zatrudnienie: Umowa o pracę / B2B

Zadania:

  • Wsparcie testów akceptacyjnych,
  • Weryfikacja, klasyfikacja wymagań biznesowych,
  • Śledzenie oraz analizowanie innowacji, nowych trendów oraz działań konkurencji,
  • Współpraca z developerami oraz zespołem produktowym,
  • Praca w dynamicznym zespole, który tworzy innowacyjne produkty.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu/projektowaniu systemów IT lub innych rozwiązań technologicznych
  • Zdolność rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe

Oferujemy:

  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów
  • Kartę MultiSport
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do Chill Out Room

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń