FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Analityk biznesowy Fabryki Mebli FORTE S. A.

  • Data publikacji:
  • 01-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca zdalna
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Fabryki Mebli FORTE S. A. poszukują kandydatów na stanowisko: Analityk biznesowy

Miejsce pracy - Ostrów Mazowiecka - możliwość pracy zdalnej

TWOJE ZADANIA:

  • Identyfikowanie potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa w obszarze digitalizacji
  • Analizowanie raportów oraz wskaźników z działań związanych z cyfryzacją procesów oraz zgłaszanie wszystkich zauważonych nieprawidłowości
  • Przygotowywanie i aktualizowanie map procesów biznesowych z punktu widzenia możliwości informatycznych przedsiębiorstwa
  • Rekomendowanie działań w obszarze rozwiązań cyfrowych
  • Bieżące zarządzanie projektami biznesowymi, w szczególności definiowane i kontrola zakresu i harmonogramu prac
  • Przygotowanie danych potrzebnych do podjęcia decyzji o wdrożeniu działań digitalizacji
  • Prezentacja działań rekomendowanych w kierunku wdrażania rozwiązań cyfrowych

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego
  • Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta doświadczeniem w projektach w środowisku IT
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
  • Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJEMY:

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnątrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych