SpeedApp Sp. z o.o.

Analityk IT

  • Data publikacji:
  • 26-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Informatyk

ANALITYK IT (CUSTODY)

Dla międzynarodowego banku poszukujemy doświadczonego Analityka IT ze znajomością systemu Custody!

Forma współpracy: UoP

Zadania:
· Wsparcie użytkowników biznesowych i rozwiązywanie problemów
· Komunikacja z dostawcą oprogramowania
· Udział w cyklu życia projektu (od zbierania wymagań do wdrożenia wypracowanych rozwiązań)
· Specyfikacja, projektowanie i testowanie nowych funkcjonalności
· Integracja nowych rozwiązań do istniejących systemów

Wymagania:
· Must have doświadczenie w obszarze Custody
· 5-letnie doświadczenie jako Analityk IT / Project Manager
· Doświadczenie w branży finansowej (obszar papierów inwestycyjnych)
· Wiedza w zakresie produktów i procesów powierniczych
· Umiejętność zbierania wymagań biznesowych
· Bardzo dobra znajomość SQL
· Ogólne rozumienie systemów baz danych, hurtowni danych
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
· Częściowo pracę zdalną
· Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Realny wpływ na końcowy produkt