Devire

Analityk IT - support użytkowników niemieckojęzycznych.

  • Data publikacji:
  • 22-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 4900 - 5300 PLN brutto
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Dla Klienta z siedzibą główną w UK i oddziałem w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko IT Analyst - wsparcie klientów niemieckojęzycznych. Klientami są użytkownicy aplikacji, w momencie, gdy mają jakiś problem z obsługą aplikacji dzwonią właśnie do Ciebie z prośbą o wsparcie w tej sytuacji!

Wymagania:
-niemiecki B2/C1 oraz angielski B1/B2
-dyspozycyjność 40h w tygodniu
-chęć podjęcia nowego wyzwania zawodowego

Twoje obowiązki:
-wsparcie użytkowników niemieckojęzycznych
-kontakt przede wszystkim telefoniczny przychodzący
-sporadyczne odpowiadanie na zapytania również drogą mailową
-analizowanie i identyfikowanie problemów z aplikacją
-praca zespołowa
-kontakt z drugą linią wsparcia

Praca ta nie wymaga doświadczenia w tematyce aplikacji czy w kwestiach technicznych, ponieważ nasz Klient przewiduje 6 tygodni wdrożenia (te 6 tygodni liczy się już jako okres próbny).

Możliwość rozwoju w stronę stanowiska Team Leadera lub w bardziej zaawansowany support techniczny.