Pro-Staff Polska
Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

Animator Czasu Wolnego - Hiszpania

  • Data publikacji:
  • 12-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Hiszpania
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 zł netto/miesiąc
  • Stanowisko:
  • Animator

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587

OPIS STANOWISKA

Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:

  • Udział w castingu 18.01.2020 we Wrocławiu
    • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące, termin wyjazdu jest ustalany indywidualnie z każdym kandydatem
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
    • Poczucie humoru
    • Entuzjazm i kreatywność
    • Zdolności organizacyjne

Doświadczenie NIE JEST KONIECZNE!

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie min. 4000 PLN netto miesięcznie (na rękę)
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • Ubezpieczenie

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Animator 18.01.2020”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

Informujemy, że:

  • Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl
  • Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  • Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  • Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.