Recruiters
Aktualnie dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów z Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko

AR Accountant with German

  • Data publikacji:
  • 08-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Prawidłowa obsługa wierzytelności, utrzymywanie kontaktu z odbiorcami, (monitoring należności, uzgadnianie salda)
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem okresu miesiąca/roku
  • Przestrzeganie wewnętrznych zasad, SLA i przepisów zewnętrznych.
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy własne. Identyfikacja potencjalnych usprawnień procesów

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Kompleksowy pakiet benefitów
  • Jasną ścieżkę awansu i realne szanse rozwoju
  • Pracę w wielokulturowym środowisku, z kulturą wspierającą, silnymi wartościami i wysokimi standardami pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe Finanse i Rachunkowość /kurs kierunkowy/studia podyplomowe
  • Doświadczenie w dziale należności -minimum 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia

Jeśli zainteresowała Cię oferta wyślij swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php