Patryk Lenarczyk
Wraz z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent doradcy inwestycyjnego

  • Data publikacji:
  • 17-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, mokotów

Unicap Sp. z o.o.

Obecnie, aktywnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Asystent/ka doradcy inwestycyjnego.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów lub Łódź Centrum

Opis stanowiska:

- Umawianie spotkań biznesowych

- Uczestniczenie w spotkaniach biznesowych

- Prowadzenie spotkań biznesowych

- Prowadzenie kalendarza spotkań/rozmów

- Kształcenie się z zakresu sprzedaży/negocjacji

Wymagania:

- Doświadczenie w telemarketingu lub w marketingu bezpośrednim/sieciowym

- Nienaganna prezencja

- Nastawienie na realizację celu sprzedażowego postawionego sobie samemu

- Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z partnerami

- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe zdolności interpersonalne

- Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie

- Umiejętność swobodnej komunikacji

- Kreatywność

- Otwartość na zmiany

Oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie podstawowe (2000-3500 netto), lub jeszcze wyższe wynagrodzenie prowizyjne

- Bezpieczeństwo (stabilność zatrudnienia)

- Pracę od poniedziałku do piątku (weekendy zawsze wolne)

- Wsparcie doświadczonych Pracowników - doradców, Managerów oraz Trenerów w realizacji codziennych zadań

- Możliwość rozwoju kariery w naszej strukturze
- Rozwój umiejętności interpersonalnych

- Codzienną dawkę wiedzy

- Liczne okazje do integracji, praca w świetnej atmosferze

- Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód, konkretne bazy)

Jeżeli chcesz stać się częścią naszego entuzjastycznego zespołu, wyślij swoje CV.

@: p.lenarczyk@unicap.pl

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."