Rekrutacja
Poszukujemy asystenta ds. produkcji

Asystent ds. produkcji

  • Data publikacji:
  • 22-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gąbin
  • Stanowisko:
  • Asystent

TWOJE ZADANIA:
- przygotowywanie zleceń produkcji wg wytycznych,
- prowadzenie ewidencji ruchów magazynowych oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów i
sprawozdań,
- harmonogramowanie procesów produkcyjnych: od przyjęć do realizacji zamówień,
- codzienna współpraca z innymi działami w firmie w zakresie operacyjnej realizacji zamówień.

OCZEKUJEMY:
- dobrej znajomości MS Office, w szczególności programu Excel,
- prawa jazdy kat. B,
- mile widziana znajomość programów typu ERP/SAP,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja @ fructoplant.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska np. "asystent ds. produkcji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.