Manpower

Asystent ds. rekrutacji

  • Data publikacji:
  • 04-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk Wrzeszcz

Płatny staż

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz
Numer ref. ADR/022/MSZ

Zadania:

• Administracja bazą danych
• Przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Obsługa Kandydatów przychodzących do biura Manpower - przedstawianie aktualnych ofert pracy
• Kontakt telefoniczny z Kandydatami
• Przeprowadzanie wstępnych rozmów z Kandydatami, umawianie spotkań
• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
• Zadania administracyjno-kadrowe
• Udział w akcjach marketingowych

W związku z tym, że staż organizowany jest we współpracy z Gdańskim Urzędem Pracy poszukujemy osób, które:

• Posiadają meldunek w Gdańsku
• Nie są uczniami/ studentami dziennymi
• Nie są osobami pracującymi

Dodatkowo wymagamy:

• Zainteresowania branżą HR
• Doświadczenia w kontakcie telefonicznym
• Wykształcenia wyższego, bądź w trakcie (studia zaoczne)
• Dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku
• Komunikatywności, pozytywnego podejścia do pracy oraz uśmiechu na twarzy
• Mile widziana jest znajomość języka angielskiego

Oferta:

• Możliwość odbycia 6-miesięcznego stażu organizowanego we współpracy z Urzędem Pracy
• Po odbytym stażu realna możliwość zatrudnienia bezpośredniego
• Zdobycie doświadczenia w branży HR
• Zniżki z pakietu Manpower Premium

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej