Manpower

Asystent ds. rekrutacji

  • Data publikacji:
  • 04-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Zakres obowiązków
• Wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT
• Wstępna selekcja aplikacji
• Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
• Budowanie wewnętrznej bazy kandydatów
• Poszukiwanie najlepszych kandydatów różnymi kanałami i metodami
• Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych

Oczekiwania
• Mile widziani absolwenci kierunków Psychologii, Zarządzania, Socjologii, Pedagogiki
• Mile widziane doświadczenie w rekrutacji w formie praktyk lub stażu
• Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/ Rekrutacji
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferta
• Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
• Umowa o pracę na czas określony
• Wynagrodzenie około 3200 zł brutto
• Praca w młodym i energicznym zespole
• Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Numer ref. ADR/049/ŁMI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej