Cpl Jobs

Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim (m/k)

  • Data publikacji:
  • 28-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt telefoniczny i meilowy w języku francuskim.
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów.
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Ścisła współpraca z działem IT.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej/ dobrej znajomości języka francuskiego.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Grupowe ubezpieczenie.
  • Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny.
  • Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.).
  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.