Jakub

Asystent Eksperta Biznesowego - praktyki z późniejszym zatrudnieniem

  • Data publikacji:
  • 08-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Asystent

Czas stażu: od minimum 1 miesiąca do maksymalnie 3 miesięcy

Czas pracy: kilka godzin od poniedziału do piątku

Wynagrodzenie: okres stażu jest bezpłatny, wypłacana jest prowizja za sprzedaż produktów przy których Asystent będzie towarzyszysć.

Obowiązki:

  • telefoniczne umawianie spotkań z przedsiębiorcami z naszej bazy (to nie jest call center, maksymalnie 30/40 połączeń dziennie)
  • przygotowywanie materiałów oraz dokumentów na spotkania z klientami
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami oraz z potencjalnymi klientami - celem wdrożenia i nauki

Wymagania:

  • chęć do pracy i nauki
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność

Oferuję:

  • przygotowanie do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku Doradcy Biznesowego
  • wiedzę z zakresu podstawowych pojęć branżowych w księgowośći, finansach, przedsiębiorczości i ubezpieczeniach
  • zdecydowanie niekorporacyjną atmosferę pracy

Brak doświadczenia Cię nie przekreśla, spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy :)

Aplikację proszę wysyłać wraz ze stosowną klauzulą.