ManpowerGroup Sp. z o.o.
Praca dla osoby chcącej zdobyć doświadczenia w branży HR

Asystent HR Managera

  • Data publikacji:
  • 16-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niepołomice/Kraków
  • Stanowisko:
  • Asystent

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Stała współpraca z HR Managerem
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu HR
  • Bezpośredni kontakt z Kandydatami
  • Wspieranie zespołu w zakresie zadań administracyjnych oraz rekrutacyjnych
  • Wspieranie procesów HR w biurze oraz podczas pracy w terenie

Wymagania:

  • Zainteresowanie obszarem HR
  • Komunikatywność, odwaga w kontakcie z kandydatami
  • Chęć rozwoju
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność zarządzania pracą własną

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR w dużej, renomowanej firmie
  • Udział w wielu procesach rekrutacyjnych i projektach wewnętrznych HR
  • Ciekawe i motywujące środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie  na okres co najmniej 3 – 4 miesięcy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach - szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412