INKO CONSULTING SP Z O O
Poszukujemy personelu biurowego w Biurze Nadzoru: „Budowa obwodnicy miejscowości Kępno w ciągu drogi ekspresowej S11 – odcinek II”

• Asystent Inżyniera / specjalista ds. sprawozdawczości

  • Data publikacji:
  • 22-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • KĘPNO
  • Stanowisko:
  • Asystent

Poszukujemy personelu biurowego w Biurze Nadzoru:
„Budowa obwodnicy miejscowości Kępno w ciągu drogi ekspresowej S11 – odcinek II”

Stanowisko:

  •  Asystent Inżyniera / specjalista ds. sprawozdawczości

Wymagania:

  • skrupulatność w działaniu
  • dotrzymywanie wyznaczonych terminów sporządzania cyklicznych sprawozdań
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia
  • bezproblemowa obsługa programów Word, Excel

 Zakres obowiązków:

  • Tworzenie opinii, pism
  • Kontrola oraz sprawdzanie poprawności otrzymywanych danych,
  • Tworzenie zestawień, sprawozdań, raportów, notatek,
  • Monitoring postępu i zaawansowania robót na kontrakcie,
  • Analiza postępu robót w odniesieniu do harmonogramu,
  • Sporządzanie Raportów tygodniowych i miesięcznych z postępu robót,
  • Przygotowywanie materiałów do publikacji na stronie internetowej (zdjęcia, filmy, opisy),
  • Udział w tygodniowych Radach technicznych i Radach miesięcznych – sporządzanie protokołów z narad,
  • Stała pomoc oraz współpraca z Inspektorami Nadzoru i innymi pracownikami biura
  • Współpraca z Inspektorami nadzoru - udział w przeglądach i odbiorach robót.

Wymagania/wykształcenie:

  • Poszukujemy osoby dokładnej, wykonującej swoje obowiązki terminowo.
  • Atutem będzie wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem

Miejsce pracy:

  • Biuro Inżyniera w Kępnie

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na czas trwania kontraktu.