Reaxum
Poszukujemy kandydatów do pracy w jednej z współpracujących z nami firm!

Asystent/-ka biura z orzeczeniem o niepełnosprawności Miejsce pracy: Wrocław – praca stacjonarna

  • Data publikacji:
  • 18-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Asystent

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne
  • Obsługa recepcji (odbieranie telefonów, przyjmowanie gości, rezerwacja spotkań, nadawanie i odbieranie przesyłek)
  • Monitorowanie obiegu poczty i dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów kadrowych

Szukamy osoby, która:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów (ale z dużą dyspozycyjnością czasową)
  • Gotowość do pracy w min. ¾ etatu, preferowana dostępność na cały etat
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
  • Sumienność, samodzielność, doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność komunikacji

Z nami możesz liczyć na:

  •  Stałe zatrudnienie na preferowanej umowie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach działalności firmy
  • Pakiet benefitów (Bieg po zdrowie, BenefitSport, ubezpieczenie medyczne)
  • Atrakcyjną lokalizację biura, super atmosferę, kawkę, imprezy integracyjne

Czekamy na Twoje CV – kamila.zarkowska@reaxum.eu