Arche Consulting

Asystent/ka z j. niemieckim

  • Data publikacji:
  • 10-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Tarnowo Podgórne, Poznań
  • Stanowisko:
  • Asystent
Obowiązki:
  • Prowadzenie sekretariatu Członka Zarządu,
  • Współpraca i przygotowywanie zestawień i analiz dla Członka Zarządu,
  • Prowadzenie kalendarza Członka Zarządu,
  • Tworzenie prezentacji w języku niemieckim/angielskim,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Organizacja spotkań, koordynacja i umawianie terminów,
  • Rezerwowanie lotów, hoteli, samochodów oraz rozliczanie kosztów podróży członka Zarządu.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2,
  • elastyczność i wielozadaniowość,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • umiejętność współpracy,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Nasz Klient oferuje:
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia,
  • oferuje bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu,
  • gwarantuje ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu.

Zapraszamy do aplikacji przez link: https://www.arche-consulting.pl/oferty-pracy/aplikacja/10169