Cpl Jobs

Asystent/-ka z językiem francuskim- od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 29-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Asystent

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce: Wrocław

Nr referencyjny:JO-1905-430648

Zadania na stanowisku:

  • Bieżące wsparcie administracyjne.
  • Prowadzenie i nadzorowanie kalendarza spotkań, konferencji itp.
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów.
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego na poziomie bardzo dobrym B2/ C1.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym.
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Outlook).
  • Komunikatywności, zdolności organizacyjnych i skrupulatności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Liczne benefity np.: kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, opiekę medyczną, bilety do kina i teatru, świeże soki i owoce.
  • Możliwośc podniesienia kompetencji językowych dzięki dofinansowaniom do kursów językowych.