Dam pracę, zatrudnię -

Asystent kosztorysanta / młodszy kosztorysant

  • Data publikacji:
  • 06-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Asystent
Firma Flize Gres poszukuje pracowników na stanowisko:
- Asystent/ka kosztorysanta / Młodszy kosztorysant

Warunki pracy:
- Umowa o pracę, pełen etat
- Praca w systemie jednozmianowym
- Od poniedziałku do piątku
- Stałe godziny pracy:7:00 - 17.00
- Nadgodziny dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie kosztorysów budowlanych i ofert handlowych,
- Weryfikacja kosztorysu powykonawczego
- Wykonywanie kalkulacji robót dla potrzeb przygotowywanych ofert
- Współpraca z zespołem
- Obsługa telefonu
- Uczestnictwo w spotkaniach

Nasze wymagania:
- Wykształcenie techniczne (lub student ostatnich lat),
- Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu i kosztorysowaniu inwestycji budowlanych
- Umiejętności obsługi programu AutoCAD i MS Excel,
- Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
- Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących inwestycji budowlanych i kosztorysowania robót budowlanych,
- Samodzielność
- Dyspozycyjność
- Punktualność
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność planowania i organizacji

Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.
  Informacje o firmie Istniejąca od 1999 roku firma budowlana Flize-Gres jest dziś najbardziej rozpoznawanym generalnym wykonawcą w Trójmieście. Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji: ogólnobudowlanych, drogowych oraz sieciowych.