Agencja Pracy Koncepcja

ASYSTENT/ POMOC KSIĘGOWEJ

  • Data publikacji:
  • 08-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:

Kobieta lub mężczyzna

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE W AUSTRIACKIEJ FIRMIE PRODUKUJĄCEJ SYSTEMY OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH

Miejsce pracy: Wrocław, województwo dolnośląskie, Polska

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę – pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet opieki zdrowotnej Lux Med,
  • kartę Multisport,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • po roku zatrudnienia możliwość korzystania z Zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym dopłaty na „wczasy pod gruszą”.

Obowiązki:

  • wykonywanie bieżących prac księgowo-biurowych,
  • obsługa programu SAP - księgowanie faktur, zakładanie kont nowych klientów etc.,
  • obsługa kasy gotówkowej,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji w biurze,
  • obsługa klienta,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne: wyższe lub średnie,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu SAP,
  • dobra organizacja na stanowisku pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, sumienność, obowiązkowość,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • niekaralność.

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:

asystent-ksiegowej@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

50-010 Wrocław, ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 343 80 73, kom. 690 204 470, kom. 791 080 654

Adres e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu