PRACTICAL OFFICE
Dla naszego klienta poszukujemy Asystenta projektanta.

Asystent projektanta

  • Data publikacji:
  • 15-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 3500 - 4000 brutto
  • Stanowisko:
  • Asystent

Biuro projektowe BPI zostało założone w roku 2017 przez projektanta instalacji elektrycznych na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu. Biuro zajmuje się kompleksowym projektowaniem wielobranżowo instalacji w budynkach. Projekty wykonuje w programach Autocad oraz Revit.

Opis stanowiska:

Stanowisko asystent projektanta instalacji elektrycznej swoim zakresem będzie obejmowało wykonywanie projektów w programie AutoCad instalacji elektrycznych w budynkach biurowych, wielolokalowych, pod okiem doświadczonego projektanta.

Opis wymagań:

  • Znajomość programu Autocad lub Revit,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferowane korzyści:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnie,
  • Umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń