TelForceOne
W związku z wdrożeniem nowej platformy internetowej poszukujemy: Asystenta /tki ds. Wprowadzania Danych

Asystent /tka ds. Wprowadzania Danych

  • Data publikacji:
  • 06-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

TelForceOne S.A. to jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy Kapitałowej TelForceOne znajdują się urządzenia mobilne oraz akcesoria do nich, produkty z branży oświetlenia LED, materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących oraz e-papierosy. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi. Silną pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki wiedzy połączonej z jakością i dostępnością naszych produktów, a także konsekwentnemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy biznesowej.

W związku z wdrożeniem nowej platformy internetowej poszukujemy:

Asystenta /tki ds. Wprowadzania Danych

UWAGA! Czas realizacji projektu około 2 tygodnie

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie danych do systemu
- wyszukiwanie informacji o atrybutach produktów
- uzupełnianie atrybutów produktów i zdjęć

Oczekujemy od Ciebie:

- statusu studenta lub osoby uczącej się
- dyspozycyjności przez 2 tygodnie trwania projektu od pn do pt (8 h/ dziennie)
- dokładności
- skrupulatności
- uczciwości
- umiejętności organizacji własnej pracy

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

- możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem dużej spółki handlowej
- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
- pracę przy centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)
- darmowy parking
- współpracę z miłymi, pozytywnie nastawionymi ludźmi
- możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończonym projekcie z najlepszymi osobami,

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ZA POMOCĄ LINKU: