2x3
Poszukujemy osób na stanowisko:

asystent w dziale zakupów

  • Data publikacji:
  • 12-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Krzęcin
  • Stanowisko:
  • Asystent

2x3 S. A. to marka o 24-letniej historii, to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. By sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów. Jednym z głównych atutów jest przyjazna, wykwalifikowana kadra zarządzająca. Swoim dynamicznym rozwojem sięgnęliśmy sektor dużego przedsiębiorstwa. Zatrudnienie średniorocznie w naszej firmie przekracza liczbę 250 pracowników. Firma 2x3 jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy.
W związku z tym poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: asystent w dziale zakupów

Obowiązki:

  • składanie zamówień u dostawców
  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji zakupowej
  • współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • poszukiwanie oraz analiza nowych dostawców z określonej kategorii produktów
  • wysyłanie zapytań ofertowych
  • współpraca z działami: produkcji, logistyki, obsługi klienta oraz księgowości

Wymagania:

  • obsługa komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • zapewniamy wdrożenia i szkolenia wewnętrzne
  • premie uznaniowe i dodatki świąteczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma 2×3 S.A. ul. Słoneczna 3, 73-231 Krzęcin,

  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych- iod@2X3.pl
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
  • Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa dotyczących postępowania rekrutacyjnego będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 Kodeksu pracy) oraz na podstawie Art. 6, ust 1, lit b RODO, jako dane niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, rej dane dotyczą, przed zawarciem umowy
  • Inne przekazane przez Państwo dane osobowe (np. dane wizerunkowe), na podstawie udzielonej przez Państwo zgody.
  • Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę.
  • Udzielone przez Państwo zgody mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.
  • Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 36 miesięcy.
  • Mają Państwo prawo do:

• dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

• do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

• do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

• do usunięcia danych osobowych;

• do cofnięcia zgody, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody;

  • Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).
  • Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.