Cpl Jobs

Asystent wsparcia z językiem niemieckim (m/k)

  • Data publikacji:
  • 11-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice, Opole
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

CPL Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
• Codzienny kontakt z klientami i sprawne przetwarzanie zapytań.
• Dbanie o poprawność wykonywanych zadań zgodnie z założonymi celami.
• Utrzymywanie pozytywnych długotrwałych relacji z niemieckojęzycznymi klientami.
• Zapewnienie wsparcia pozostałym członkom zespołu.

Wymagania:
• Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
• Zorientowanie na potrzeby klienta i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
• Wcześniejsze doświadczenie w obszarze Finansów / Księgowości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie.
• Pakiet benefitów (ubezpiecznie na życie, prywatna opieka zdrowotna)
• Atrakcyjny program szkoleń wewnętrznych.
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej organizacji.
• Możliwość szybkiego rozwoju pod okiem profesjonalistów.