Lepsza Praca
Poszukiwana osoba do naszego zespołu na stanowisko

Asystentka biura/Pomoc ds. Rekrutacji - Chorzów

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka biura/Pomoc ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biura
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń, przyjmowanie i selekcja dokumentów aplikacyjnych
  • Bezpośrednie wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Prowadzenie wywiadów i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych, prowadzenia negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne, otwartość, komunikatywność

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.