Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Asystentka biurowa

  • Data publikacji:
  • 04-01-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka biurowa,

Żory

Obowiązki:

-Obsługa sekretariatu,
-Przygotowywanie dokumentów dla biura księgowego,
-Kontakty telefoniczne z oddziałem we Francji,
-Nadzór nad obiegiem informacji.

Wymagania:
-Znajomość pracy biurowej,
-Wykształcenie Licencjat/Wyższe,
-Znajomość języków obcych, do wyboru: francuski, angielski, niemiecki,
-Znajomość obsługi komputera (excel, word, outlook),
-Posiadanie prawa jazdy, kat.B.

Nasz klient oferuje:
-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.