Skillhunt

Asystentka ds. rekrutacji

  • Data publikacji:
  • 07-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk

Agencja rekrutacyjna SkillHunt.io, działająca w branży IT, pilnie poszukuje Asystenta/ki do działu rekrutacji.
Poszukujemy osoby chętnej do nauki, lubiącej wyzwania i dobrze czującej się w pracy zarówno z komputerem, jak i z ludźmi.

Wymagania:
*brak doświadczenia w branży HR,
*umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office oraz sprawnego wyszukiwania danych w internecie
*biegła znajomość języka angielskiego - zarówno w mowie, jak i w piśmie (warunek konieczny),
*chęć do uczenia się, kreatywność, entuzjazm i otwartość na nieszablonowe sytuacje
*preferowana osoba studiująca zaocznie lub wieczorowo

Obowiązki:
*udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych,
*aktywne wyszukiwanie kandydatów (głównie z branży IT),
*redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w j.polskim i angielskim,
*analiza i wstępna selekcja napływających aplikacji,
*inne prace administracyjne związane z realizacją projektów z zakresu HR.

Wybrana osoba będzie zatrudniona na 3-miesięczny okres próbny(możliwość stażu), z perspektywą dalszej stałej współpracy.

Oferujemy:
*wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy (+premie po okresie próbnym),
*stałe zatrudnienie na pełen etat,
*elastyczne godziny pracy,
*możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
*pracę w stabilnie rozwijającej się firmie z branży IT,
*możliwość pracy w młodym, entuzjastycznym zespole
*owoce we wtorki,
*PlayStation 4 i kawę