Dam pracę, zatrudnię

Asystent/ka, pomoc biurowa

  • Data publikacji:
  • 06-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsl
  • Stanowisko:
  • Asystent
Firma Flize Gres poszukuje pracowników na stanowisko:
- Asystent/ka / pomoc biurowa

Warunki pracy:
- Umowa o pracę, pełen etat
- Praca w systemie jednozmianowym
- Od poniedziałku do piątku
- Stałe godziny pracy:7:00 - 17.00
- Nadgodziny dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac administracyjnych
- Współpraca z zespołem
- Obsługa telefonu
- Uczestnictwo w spotkaniach
- Odbieranie i przekazywanie wiadomości mail oraz telefonów
- Wykonywanie prac urzędniczo - sekretarskich na zlecenie prezesa

Nasze wymagania:
- Samodzielność
- Dyspozycyjność
- Punktualność
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność planowania i organizacji

Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.
  Informacje o firmie Istniejąca od 1999 roku firma budowlana Flize-Gres jest dziś najbardziej rozpoznawanym generalnym wykonawcą w Trójmieście. Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji: ogólnobudowlanych, drogowych oraz sieciowych.