CBB
Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka- Sekretarka

Asystentka/ Sekretarka

  • Data publikacji:
  • 07-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała Centrum
  • Wynagrodzenie:
  • min: 2000 netto

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/ka zarządu - sekretarka. Wiek min. 25lat, przyjmujemy aplikacje również od emerytów i rencistów.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie sekretariatu;

Obsługa telefoniczna oraz prowadzenie bieżącej korespondencji biura;

Odpowiedzialność  za obieg dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

Rozliczenie oraz wystawienie faktur;

Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Zarząd;

Realizowanie bieżących zadań administracyjnych;

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu;

Kontakt z instytucjami i klientami firmy.

    Od Kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie min.  średniego;

Zaangażowania w wykonywaną pracę;

Praktycznej znajomości pakietu MS Office;

Znajomości programu Symfonia (do douczenia);

Bardzo wysokiej kultury osobistej, dyskrecji, lojalności;

Punktualności oraz rzetelności; Odpowiedzialności za powierzone obowiązki;

Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Kandydatom oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

Jednozmianowy system pracy 8-16, pn.-pt.;

Przyuczenie do pracy na ww. stanowisku;

Wynagrodzenie stałe oraz premię uznaniową;

Po okresie próbnym dodatkowy pakiet ubezpieczenia.

  Wszystkim Kandydatom/kom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikacje proszę wysyłać na adres cbbefama@gmail.com