Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka z biegłym językiem angielskim (wymagane C1)

  • Data publikacji:
  • 09-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Stanowisko:
  • Asystent

O nas:

Jesteśmy świeżym start-upem skupiającym się na tworzeniu oprogramowania i stron internetowych, bezpieczeństwie cybernetycznym i infrastrukturze chmurowej. Jesteśmy dynamicznym, innowacyjnym i zmotywowanym start-upem i poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do technologii i przedsiębiorczości. Dzięki utalentowanemu zespołowi dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty i usługi.

Szansa:

Dołącz do naszego zespołu startupów technologicznych i podejmij ambitną i satysfakcjonującą karierę. Jako Asystent administracyjno-operacyjny będziesz miał/a okazję pracować nad różnymi zadaniami i projektami oraz wykazać się swoimi umiejętnościami. Jeśli jesteś zmotywowany i nastawiony na odniesienie sukcesu, możesz w krótkim czasie przejść do innej roli. Niezależnie od tego, czy aspirujesz do bycia marketingowcem, kierownikiem projektu, grafikiem, sales managerem, czy pełnienia jakiejkolwiek innej roli w przyszłości, zachęcamy do aplikowania i skorzystania z tej ekscytującej możliwości w branży technologicznej. Duża korporacja nie da Ci takiej szansy.

Obowiązki:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów.

  • Kontakt z urzędami oraz ścisła współpraca z księgowościa

  • Pomoc przy pracach zleconych innym osobom.

  • Aktualizowanie stron w mediach społecznościowych i redagowanie tekstów.

  • Wyszukiwanie informacji, cen i przygotowywanie streszczeń.

  • Odbieranie połączeń telefonicznych i odpowiadanie na wiadomości.

  • Uczestnictwo w spotkaniach i robienie notatek.

  • Zarządzanie kalendarzem i korespondencją.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (bezwzględnie wymagany poziom C1)

  • Podstawy obsługi programów Microsoft Excel, Outlook, Word i PowerPoint lub Gmail i GSuite

  • Dobre wyczucie estetyki projektowej w grafice

  • Zrozumienie podstaw marketingu i handlu

  • Umiejętność porządkowania informacji znalezionych w Internecie i przedstawiania ich przełożonym

  • Otwarcie na obsługę zadań o wszystkich priorytetach, w tym zadań rutynowych i powtarzalnych.

Mile widziane:

  • Znajomość innego języka zachodnioeuropejskiego w formie biegłej
    Znajomość prawa handlowego w Polsce

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zamieszkanie w województwie mazowieckim/łódzkim związane z okazyjnymi wyjazdami do Warszawy

  • Zrozumienie branży technologicznej i graficznej

  • Rozumienie fakturowania, pełnej księgowości, podatków i sprawozdawczości finansowej

  • Doświadczenie lub chęć zarządzania podwykonawcami

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę zgodna z Twoimi kwalifikacjami

  • Pracuj głównie w domu (ponad 95% godzin)

  • Zupełnie elastyczne godziny pracy (wymagamy dostępności czasowej średnio 1 dzień roboczy w tygodniu w godzinach biurowych.

  • Możesz pracować w nocy, rankiem, a nawet weekendami, Twój wybór.

  • Możesz studiować być świeżo upieczonym rodzicem lub mieć drugą pracę.

  • Przebywaj w dowolnym miejscu na świecie przez 40 z 52 tygodni (8-12 razy w roku w Polsce).

  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

  • Możliwości rozwoju i treningu zawodowego wraz z budżetem na ten cel.

  • Premie za sukcesy zawodowe / w sprzedaży.

  • Ekscytujące projekty, dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy.

  • Koncentracja na branży technologicznej.

  • Zapewniony komputer i telefon służbowy.

CV bez lub z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na dobra.praca@poczta.it

Zamieść widełki zarobkowe w zależności od modelu pracy