Talent Partners
Asystentka Zarządu

  • Data publikacji:
  • 25.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Branża:
  • Administracja biurowa
  • Stanowisko:
  • Asystent

Dla naszego Klienta - nowoczesnej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. AZG/17808

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynacja, zarządzanie i organizacja pracy biura zarządu,
  • prowadzenie terminarza i kalendarza spotkań,
  • nadzorowanie i koordynowanie projektów,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • organizacja wyjazdów służbowych,
  • negocjacje umów i warunków handlowych,
  • wspomaganie zarządu w codziennych czynnościach,
  • reprezentowanie firmy oraz zarządu przed klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • co najmniej 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych,
  • umiejętność skutecznej organizacji czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • zaradność i wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę,
  • rozbudowany program szkoleniowy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość pracy w dynamicznym, rozwojowym środowisku,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń