Atrakcyjna praca Spawacz TIG

  • Data publikacji:
  • 10-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Francja
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnik budowlany.

Miejsce pracy Niemcy, Francja.

Obowiązki: Spawanie elementów metodą TIG. Przygotowanie elementów do spawania. Dbanie o bezpieczeństwo pracy. Szlifowanie, obróbka metali

Wymagania mile widziane. Doświadczenie na podobnym stanowisku. Uprawnienia spawalnicze TIG Umiejętność czytania rysunków technicznych. Doświadczenie w pracach ślusarskich. Umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność. Gotowość do pracy. Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęci do pracy

Oferujemy: Umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie w kwocie 14500 zł. Możliwość rozwoju. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca-ue12@wp.pl. Nr kontaktowy 577 940 640