Dive Group

Audyt zewnętrzny, tajemniczy klient, praca zdalna do 2400zl

  • Data publikacji:
  • 10-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 2500 netto
  • Stanowisko:
  • Audytor

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta do przeprowadzenia audytu zewnętrznego dla ING Bank Śląski.

Celem audytu jest sprawdzenie funkcjonalności strony WWW, panelu klienta w bankowości internetowej oraz systemu zabezpieczeń na losowej grupie badawczej.

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
- testowanie platformy bankowości internetowej w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
- dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- polskie obywatelstwo
- stały dostęp do Internetu,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność,
- uczciwość,
- brak konta w ING Bank Śląski.

Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich, nie narzucamy godzin pracy, na wykonanie każdego etapu jest 7 dni kalendarzowych.

Audyt całkowity składa się z trzech etapów, za każdy z nich otrzymasz 500-800zl. Ilość i poziom zaawansowania etapów jest generowany automatycznie przez nasz system bezpieczeństwa (np. jednemu autytorowi może zostać przydzielony tylko jeden etap o wartości 500zl, innemu trzy o łącznej wartości 2400zl)

Wyślij swoje CV i już dziś zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2016 r. póz. 922).’’