Adecco Poland Sp. z o.o.

Audytor marki – praca dodatkowa

  • Data publikacji:
  • 13-07-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Opole

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Nr ref.: AM/OPL/07.17

Zadania na stanowisku:

  • Odwiedzanie punktów sprzedaży oraz lokali usługowych takich jak: salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, siłownie, butiki, sklepy bieliźniarskie, sklepy z prezentami etc. na powierzonym obszarze
  • Tworzenie bazy danych odwiedzonych punktów zawierającej dane teleadresowe (nazwa, adres, nr telefonu, email, rodzaj prowadzonej działalności)
  • Tworzenie dokumentacji zdjęciowej
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Liderem Zespołu, zgłaszanie problemów oraz wszystkich kwestii mogących mieć negatywny wpływ na przebieg projektu

Do udziału w rekrutacji i współpracy zapraszamy Osoby:

  • Komunikatywne, cechujące się wysoką kulturą osobistą
  • Posiadające umiejętność organizacji czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Audytora lub Mystery Shoppera

Skontaktuj się z nami – nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 2000 zł brutto/m-c + premia uznaniowa do 500,00 zł brutto/m-c
  • Zwrot kosztów transportu
  • Umowę zlecenia, przedłużaną w cyklach miesięcznych
  • Telefon komórkowy z aplikacją mobilną
  • Dzienny czas pracy: 5h (od 9:00 do 14:00)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

Agnieszka.gryszpinska@adecco.com

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w obecnych i przyszłych rekrutacjach, w tym prowadzonych przez inne podmioty, w tym podmioty z Grupy Adecco, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul, przy czym zamieszczenie każdej z klauzul jest niezależne od siebie i w pełni dobrowolne, nie zamieszczenie którejkolwiek z klauzul uniemożliwi realizację celów określonych w tej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.