Talent Partners
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

  • Data publikacji:
  • 30-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. A/2001

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie paneli operatorskich (OP),
  • dokonywanie modyfikacji programów sterowników,
  • diagnoza układów automatyki,
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • znajomość środowiska TIA Portal,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

    W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

    Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.