Automatyk

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Sosnowcu, w wyniku rozwoju nowej linii produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. A/11511

Najważniejsze obowiązki:

  • pisanie programów i ich modyfikacja na sterownikach PLC,
  • uruchamianie nowych i optymalizowanie istniejących układów automatyki,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnej,
  • diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń,
  • realizacja działań prewencyjnych i remontowych,
  • koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn,
  • sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców,
  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych.

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe (Automatyka , Robotyka, Mechatronika),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu,
  • umiejętność projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania – PLC,
  • znajomość PLC Siemens , Mitsubishi lub: OMRON, WAGO, GE FANUC, Pegasus,
  • wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników,
  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, i inne).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń