Automatyk

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. AS/4303

Najważniejsze obowiązki:

  • diagnoza układów automatyki,
  • dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników,
  • optymalizacja programów sterowników,
  • programowanie paneli operatorskich (OP),
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • znajomość środowiska TIA Portal,
  • gotowość do nauki wybranego języka programowania (np. VB, Python, C#),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność modyfikacji układów elektrycznych,
  • mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenie, opieka medyczna, bezpłatny transport itp.),
  • pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń