Talent Partners
Automatyk Utrzymania Ruchu

Automatyk

  • Data publikacji:
  • 19.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. ADG/5903

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacja i usuwanie bieżących awarii,
  • dbanie o stan techniczny maszyn,
  • wprowadzanie usprawnień programowych w zakresie automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne - preferowane kierunki: automatyka, elektronika, elektryka itp.,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych ze sterownikami PLC oraz panelami HMI,
  • znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • uprawnienia SEP,
  • samodzielność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmir produkcyjnej na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • rozwoją pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział w nowych, ciekawych projektach,
  • szkolenia specjalistyczne.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń