Talent Partners
Automatyk (Absolwent)

  • Data publikacji:
  • 13.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Dla naszego klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy usługowo-technicznej z branży automatyki przemysłowej z siedzibą w Warszawie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. AW20309

Jeśli jesteś absolwentem lub uczniem/studentem ostatnich lat automatyki lub kierunków pokrewnych i chciałbyś rozwijać się w kierunku sprzedaży produktów z tej branży - zapraszamy do kontaktu!

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (poprzez maile, telefony, spotkania),
  • obsługa bieżących klientów firmy,
  • doradztwo techniczno-handlowe wszystkich produktów z oferty Fatek Polska (sterowniki PLC, HMI, serwonapędy),
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie (Automatyka, Robotyka lub pokrewne),
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej  (m.in. sterowniki PLC, HMI, serwonapędy),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki/staże.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w obszarze automatyki przemysłowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń + premie,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód firmowy),
  • opiekę medyczną,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń