Manpower

Automatyk liniowy/ Elektronik

  • Data publikacji:
  • 23-05-2018
  • Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Automatyk liniowy/ Elektronik

Miejsce pracy: Łódź
Numer ref. AEL/037/MPO

Główne obowiązki:

• Nadzorowanie linii produkcyjnych w obszarze napraw elektrycznych i elektronicznych
• Zapewnienie utrzymania ruchu poprzez obsługę elektryczną i elektroniczną maszyn i urządzeń
• Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
• Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
• Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

• Doświadczenie przy elektronicznym i elektrycznym utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej (praktyki studenckie również mile widziane)
• Znajomość automatyki przemysłowej oraz wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
• Znajomość jednego z oprogramowań - Simatic S7 lub Twin Cat
• Świadectwo kwalifikacyjne SEP
• Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej w j. angielskim

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem - czołową, międzynarodową firmą
• Bezpłatny transport z wielu lokalizacji (m. in. różne dzielnice Łodzi, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)
• Dofinansowanie do posiłków
• Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, plan emerytalny
• Pakiet produktów firmowych do wyboru
• Atrakcyjne premie
• Nieodpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni na terenie zakładu
• Dofinansowanie do nauki j. angielskiego
• Liczne szkolenia pozwalające na zdobycie nowych, cennych kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Oferta dotyczy pracy stałej