RAION AUTOMATYKA
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty PLC do udziału w projektach integracji systemów automatyki, budowy maszyn i stacji zrobotyzowanych dla klientów z branż m. in. automotive, spożywczej i kosmetycznej. Przy realizacji stawiamy na jakość oraz optymalizację procesów produkcyjnych wykorzystując najnowsze technologie czołowych producentów takich jak Siemens, B&R, Mitsubishi, Allen Bradley.

Automatyk / Programista PLC

  • Data publikacji:
  • 08-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Automatyk

RAION AUTOMATYKA sp. z.o.o, ul. Główna 10, 61-005 Poznań

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI

  • Uruchomienia systemów automatyki: automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych

  • Udział w tworzeniu koncepcji układów sterowania

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektrotechnika, informatyka itp.)

  • Doświadczenie przy programowaniu sterowników PLC

  • Umiejętność tworzenia wizualizacji HMI

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pakiet opieki medycznej

  • Darmowe śniadania i owoce

  • Elastyczny czas pracy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Przyjazna atmosfera

  • Możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów

  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@raion.net.pl

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ O RAION: www.raion.net.pl